Kursy stworzone, by twórczo wykorzystać naturalne zainteresowanie dzieci nowymi technologiami. Programowanie, tworzenie gier, stron i aplikacji, grafika i animacja komputerowa – taki zestaw gwarantuje gimnastykę umysłu i trening kreatywności. W efekcie dziecko zdobywa również praktyczne umiejętności w prężnie rozwijających się dziedzinach nauki i techniki (niezwykle pożądane na rynku pracy).

Wybierz kurs:

nauka programowaniaaCODEmia – tworzenie gier i nauka programowania. Kurs przyjazny dzieciom i dostosowanych do ich możliwości rozwojowych. Nauka programowania sprawia, że dziecko ma szansę aktywnie tworzyć otaczającą go wirtualną rzeczywistość.

informacje o zajeciachzapisy na angielski

 

 

Zajęcia dodatkowe

aCODEmia przedszkolaka /4 – 6 lat/. Już od września zapraszamy najmłodszych na naukę programowania! Dzięki innowacyjnym programom nauczania i dedykowanym im zabawkom nasze dzieci mogą bawić się i uczyć myśleć programistycznie.

informacje o zajeciachzapisy na angielski

 

 

kurs tworzenia stron i aplikacji

aCODEmia – tworzenie stron i aplikacji /9 – 16 lat/.  Niezwykle ambitny kurs dla dzieci i nastolatków /9-16 lat/. Gwarantuje zdobycie praktycznych umiejętności projektowania funkcjonalnych serwisów internetowych. Poznawane technologie to m. in. html, css, js, bazy danych, asp net i php.

informacje o zajeciachzapisy na angielski

 

 

grafika i animacja

Grafika i animacja /8 – 12 lat/. To kurs stworzony z myślą o artystycznych duszach, lubiących tworzyć z wykorzystaniem nowych technologi. Projektujemy graficznie za pomocą komputerów i tabletów. Do tworzenia animacji wykorzystujemy również aparaty fotograficzne.

informacje o zajeciachzapisy na angielski

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz