O nas

Akademia Twórczego Nauczania to miejsce, dzięki któremu Twoje dziecko:

 • poprzez zabawę nauczy się rzeczy trudnych i przydatnych,
 • pozna świat nauki i technologii,
 • zdobędzie praktyczne umiejętności,
 • nie będzie się nudzić ani stresować nauką,
 • będzie miało możliwość spędzania czasu po szkole w sposób aktywny umysłowo,
 • odkryje swoje talenty,
 • pozna nowych przyjaciół, z którymi będzie mógł dzielić swoje zainteresowania.

To też miejsce, gdzie każdy, bez względu na wiek, może kształcić się i podnosić swoje kompetencje.

Dlaczego warto nam zaufać?

 • Jesteśmy wykształconymi, młodymi ludźmi
 • Są wśród nas inżynierowie, pedagodzy, psychologowie – pasjonaci w swych dziedzinach
 • Posiadamy innowacyjne narzędzia i metody nauczania
 • Współpracujemy z instytucjami i kołami naukowymi
 • Naszym podopiecznym poświęcamy 100% uwagi
 • Naszą pasją jest odkrywanie drzemiących talentów – wiemy, że każdy je posiada
 • Kochamy nauki ścisłe i przyrodnicze
 • Uwielbiamy pozanawać obce języki
 • Wiemy, jak uczynić zabawę pożyteczną
 • Edukacja dzieci jest naszą pasją

Nasz zespół

Joanna _ATNJoanna Brycka

Absolwentka Politechniki Warszawskiej i założycielka Akademii Twórczego Nauczania. Pasjonatka nowych technologii, nauki i edukacji. Właściwie interesuje się prawie każdą dziedziną nauki. Szczególnie zainteresowana skaningiem, drukiem 3D, aplikacjami edukacyjnymi i wszelkimi projektami łączącymi edukację, naukę, matematykę, technologię i sztukę. Od kilku lat pomaga dzieciom i młodzieży w odkrywaniu swoich talentów – nie tylko do nauk ścisłych. Współzałożycielka Stowarzyszenia Park Inspiracji, mającego na celu poszerzanie dostępu do innowacyjnych form edukacji.
W Akademii Twórczego Nauczania prowadzi warsztaty naukowe, jest głównym pomysłodawcą wszelkich realizowanych przez nas projektów.

Aneta Ćwikowska

Choć bez trudu ukończyła studia ekonomiczne, to świat dzieci i edukacji jest bliższy jej sercu. Studentka Pedagogiki Małego Dziecka na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę z dziećmi rozpoczęła jako animatorka urodzinowa oraz pomoc przy kreatywnych zajęciach dla maluszków. Zainteresowana rodziną i demografią, tworzeniem „czegoś” z „niczego”. Estetka nieznosząca kiczu i braku oryginalności, także w edukacji. Wolny czas spędza na świeżym powietrzu, najchętniej w połączeniu z lekką aktywnością fizyczną. Wielbicielka natury, spacerów po polach, lasach i górach. Szybko się uczy, a dzięki swej elastyczności pomaga w Akademii w różnych dziedzinach: od spraw biurowych, przez projekty graficzne i organizowanie zabaw, aż po prowadzenie zajęć matematycznych.

Justyna Grankowska

Konrad Zabrzygraj

Joanna Rudowald

Dorota Rauk

 

Wkład w nasze obecne zajęcia mieli

Agnieszka_ATNAgnieszka Zasim

Zadowolona ze swojego wyboru absolwentka psychopedagogiki kreatywności.
Zawodowo zajmuje się efektywną nauką, a także prowadzi treningi twórczości. W ubiegłym roku była trenerem w Odysei Umysłu – międzynarodowym projekcie edukacyjnym. Obecnie studiuje psychologię o specjalizacji: wspieranie rozwoju i kształcenia. Współpracuje z nauczycielami w ogólnopolskim projekcie Szkoła z Klasą. Jej zainteresowania krążą wokół szeroko rozumianego rozwoju, Mindfulness oraz psychologii pozytywnej.
Na co dzień jest optymistką cieszącą się drobiazgami. Wierzy w ludzi, w sens marzeń i w to, że każdą trudność można zobaczyć z drugiej strony – jako szansę.
W Akademii Twórczego Nauczania prowadzi warsztaty skutecznej nauki, ortografii oraz trening twórczości i rozwoju.

Łukasz Kasperczyk

Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Kole oraz Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Dyplom zrobił i obronił w pracowni Komunikacji Wizualnej prof. Andrzeja Desperaka, a aneks zrobił w pracowni Litografii pod kierunkiem prof. Krystyny Szwajkowskiej. Współpracę dydaktyczną z uczelnią podjął już w 2006 roku, gdy został zatrudniony jako asystent stażysta w Pracowni Litografii. Od 2007- 2010 pracował jako asystent w Pracowni Litografii. Od 2010 roku mieszka w Żyrardowie. Obecnie zajmuje się projektowaniem graficznym, grafiką warsztatową, fotografią i malarstwem, ale też projektuje meble w stylu industrialnym. Jest laureatem konkursów dla artystów oraz autorem i uczestnikiem wielu wystaw. Prywatnie jest kochającym tatą Teodora i Tereski, osobą ciepłą, powściągliwą i bezkonfliktową. W Akademii Twórczego Nauczania prowadził zajęcia z grafiki komputerowej i fotografii.

PulinaPaulina Choszczyk

Absolwentka Politechniki Warszawskiej na wydziale Geodezja i Kartografia a także dwóch kierunków studiów podyplomowych: „Zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna” oraz „Przygotowanie Pedagogiczne”. Od pięciu lat pracuje z dziećmi w przedziale wiekowym od 3 do 14 lat, między innymi jako: kierownik półkolonii i zimy w mieście w klubie sportowym, trenerka efektywnej nauki oraz animatorka imprez urodzinowych. Praca z dziećmi to jej pasja, a do tego ma niesamowite podejście do najmłodszych. Szybko zdobywa zaufanie, dzięki czemu współpraca z dziećmi jest fantastyczna i efektywna. Paulina
jednocześnie jest żeglarzem, zatem kolejną jej pasją jest podróżowanie.
W Akademii Twórczego Nauczania prowadziła eksperymenty, przyjęcia urodzinowe oraz przeróżne okolicznościowe zabawy dla dzieci. Twórczyni wielu scenariuszy, nieustannie używanych przez nauczycieli i animatorów w Akademii.

Katarzyna

Katarzyna Gołyńska

Z wykształcenia inżynier architekt. Z zamiłowania działacz społeczny oraz marketingowiec. Każdy dzień to dla niej nowa okazja do poszukiwań, odkryć oraz perspektywa dzielenia się radością. Najpiękniejszym podziękowaniem jest dla niej uśmiech innych. Uważa, że dzieci to ogromny zasób kreatywności, spontaniczności oraz szczerości w działaniu, której My dorośli powinniśmy się od nich uczyć.
W Akademii Twórczego Nauczania prowadziła warsztaty architektoniczne, a z jej pomysłów i efektów pracy korzystamy do dzisiaj. 

roszewski

Kamil Roszewski

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. ” Stajemy się tym, co regularnie wykonujemy” – Arystoteles. Aktywny pasjonat sportów ekstremalnych, instruktor pierwszej pomocy, konferansjer, a przede wszystkim – Event Manager. W jego słowniku nie istnieją słowa: „nie potrafię, nie dam rady, rezygnuję”. Gotowy na każde wyzwanie, wedle zasady – rób to czego się boisz, a strach zniknie. Swoje zainteresowania skupia na relacjach interpersonalnych – sztuce porozumiewania się, sile perswazji, treningu mowy ciała oraz nauki bycia dobrym rozmówcą.
Pracę z dziećmi rozpoczął jako Animator Czasu Wolnego, organizując i prowadząc imprezy okolicznościowe dla najmłodszych zarówno w szkołach, podczas festynów, a także dla indywidualnych grup. Stworzył od podstaw – trening autoprezentacji i umiejętności interpersonalnych. W Akademii zajmował się tworzeniem i organizacją imprez okolicznościowych, a także prowadził treningi umiejętności interpersonalnych oraz treningi kreatywności.

 

 

Zapraszamy również na nasz profil na facebook
https://www.facebook.com/pages/Akademia-Tw%C3%B3rczego-Nauczania/442057225881869