Kurs Microsoft Excel

Szeroka oferta szkoleń Microsoft Excel

Zapraszamy na profesjonalne szkolenia dedykowane zarówno do osób prywatnych, jak i firm, związane z analizą biznesową, statystyczną, finansową czy wizualizacją danych.

Oferujemy szkolenia na trzech poziomach zaawansowania :

  • podstawowy – szkolenie adresowane do początkujących użytkowników Excela i osób, które chcą nabyć dobrych praktyk i umiejętności skutecznego tworzenia oraz wykorzystywania prostych arkuszy kalkulacyjnych.
    Uczestnicy szkolenia zapoznają się z podstawowymi narzędziami programu MS Excel, nauczą się wprowadzać, edytować i analizować dane, przedstawiać je w atrakcyjny sposób, tworzyć wykresy i podsumowania oraz przygotowywać dokumenty do wydruku.
  • Średnio zaawansowany – szkolenie adresowane do tych użytkowników programu Microsoft Excel, którzy już z niego korzystają, ale chcą zwiększyć swoje umiejętności i poznać nowe możliwości programu. Podczas szkolenia kładziemy nacisk na praktyczne zastosowania Excela w codziennej pracy i sposoby ułatwienia i przyśpieszenia najczęściej wykonywanych zadań.
    Uczestnicy szkolenia nauczą się pisania formuł, edytowania, analizowania i przetwarzania danych, tworzenia czytelnych i estetycznych wykresów i zarządzania skoroszytami, a ponadto poznają zaawansowane funkcje Excela, takie jak tabele i wykresy przestawne.
  • zaawansowany – szkolenie adresowane do doświadczonych użytkowników Excela, którzy chcą poznać wszystkie tajniki programu i odkryć nowe możliwości, które daje Excel w codziennej pracy.
    Podczas szkolenia uczestnicy poznają zaawansowane techniki analizowania i przetwarzania danych, nauczą się tworzyć skomplikowane formuły, korzystać z tabel i wykresów przestawnych i posługiwać się zaawansowanymi narzędziami filtrowania i walidacji danych oraz zapoznają się z podstawami makr.

 

Prowadzone przez nas szkolenia mają w całości charakter warsztatowy, przekazywana wiedza jest ćwiczona na praktycznych przykładach.

 

W cenę szkolenia wliczone są:

· dla każdego uczestnika:

– autorskie materiały szkoleniowe w formie książki,

– certyfikat ukończenia szkolenia,

– możliwość jednorazowego, mailowego kontaktu z trenerem po szkoleniu

i zadawania pytań dotyczących materiału szkolenia,

· ewaluacja procesu szkolenia poprzez ankiety poszkoleniowe.

 

Oferowane szkolenia niezależnie od poziomu zaawansowania trwają 2 dni (8 godzin zegarowych wliczając czas przerw każdego dnia).

Cena kursu: 650 zł (z VAT).

Zapraszamy!

[button size=”medium” style=”style1″ link=”http://akademia-atn.pl/zapisy” target=”_self”]Zapisz się[/button]