Robo Junior

robotyka lego wedo 6.jpgKto powiedział, że nauki ścisłe są nudne? Na pewno nie ten, kto podstawy fizyki i informatyki poznawał poprzez komputerowe projektowanie swoich własnych konstrukcji. Mając 6 lat!

Warsztaty prowadzone są w oparciu o nowoczesne klocki Lego WEDO. Na zajęciach dzieci konstruują przedmiot o zadanych parametrach. Uczą robotyka lego wedo 4się zasad budowania konstrukcji. Liczą i dodają choć nie wiedzą, że mają lekcję z matematyki. Wszystko to w atmosferze kreatywności, wyobraźni i współpracy.
Nasze zajęcia odbywają się w bardzo MAŁYCH GRUPACH, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić czas i uwagę każdemu dziecku z robotyka lego wedoosobna.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

 

 

Aby urozmaicić nasze zajęcia oraz sprostać potrzebom żądnych wiedzy i doświadczeń uczniów, od marca 2014 zajęcia z robotyki będą łączone z warsztatami „Sowa Naukowa”. Robotyka z programowaniem odbywać się będzie trzy razy w miesiącu, zaś Eksperymenty raz w miesiącu.

Istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na Robotykę lub tylko na Eksperymenty. Oczywiście można również wykupić udział w całym projekcie Robotyka + Eksperymenty.

Więcej informacji na temat zajęć „Eksperymenty” dowiecie się Państwo klikając na poniższy link:
link do zajęć Sowa Naukowa

robotyka lego wedo 5robotyka lego wedo 3robotyka lego wedo 2

Czas trwania zajęć: 1,5 h (90 min.) 

Częstość: 1 spotkanie w tygodniu, 3 razy w miesiącu

Liczebność grup: 4 – 8 osób

Cena zajęć:  I rata 130 zł, kolejne 80 zł

Wiek: 6 –8 lat

Jesteś zainteresowany darmową lekcją próbną?

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz