Robo Master

 

robotyka lego nxt 10Największym wyzwaniem jest postawić sobie cel i sprawić, że zostanie osiągnięty. Mamy tylko komputery i klocki – ale jakie! Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w ich  budowie możemy je zaprogramować tak, aby spełniały nasze oczekiwania. Aby chodziły, liczyły, reagowały. Rozwiązywały zdefiniowane przez nas zadania.

robotyka lego nxt 11Matematyka, informatyka, mechanika, elektronika – zabawa. A więc nauki ścisłe mogą być przygodą, pasją, hobby i po prostu rozrywką.

Nasze zajęcia to nie tylko świetna zabawa. To nauka rzeczy na pozór trudnych i skomplikowanych. Dzieci zdobywają wiedzę o zjawiskach fizycznych, stosują wzory fizyczne i tworzą swoje własne algorytmy. robotyka lego nxt 12Pracujemy w bardzo MAŁYCH GRUPACH, dzięki czemu jesteśmy w stanie poświęcić czas i uwagę każdemu dziecku z osobna. Tempo pracy dostosowujemy do danej grupy. Chcemy mieć pewność, że wszystkie dzieci rozumieją omawiany program i potrafią wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce!

robotyka lego nxt 13Na zajęciach korzystamy z zestawów i oprogramowania LEGO education

 

 

robotyka lego nxt 15robotyka lego nxt 2robotyka lego nxt1

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”41%” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dedc6a” ]

Czas trwania zajęć: 105 min. 

Częstość: 1 spotkanie w tygodniu, 4 razy w miesiącu

Liczebność grup: 4 – 8 osób

Cena zajęć:  I rata 170 zł, kolejne 130 zł

Wiek: 9 – 12 lat

[/dropshadowbox][dropshadowbox align=”left” effect=”lifted-both” width=”56%” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#c2ed5c” ]Jesteś zainteresowany darmową lekcją próbną? [wpforms id=”3090″][/dropshadowbox]

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz