Sowa Naukowa – warsztaty naukowe i eksperymenty

eksperymentyshutterstock_70577767

Eksperymenty to zajęcia rozwijające ciekawość świata, uczące myślenia przyczynowo – skutkowego, wspierające umiejętności analityczne oraz wnioskowanie na podstawie obserwacji.

Dlaczego woda paruje? Jak wyprodukować dwutlenek węgla za pomocą produktów z kuchni? Co to jest atmosfera i dlaczego nie latamy?

Na te inne pytania, nurtujące dziecięce główki, odpowiemy na zajęciach z serii „Dlaczego tak się dzieje…?”

Spojrzymy na naukę od strony praktycznej czyli poczujemy, dotkniemy i zobaczymy różne przedziwne zjawiska. Czeka nas wspólne wykonywanie eksperymentów, filmy edukacyjne, zabawy i pogawędki. Każde zajęcia będą miały inny temat, który rozłożymy na części pierwsze.

Zapraszamy najmłodszych na naukę poprzez zabawę i doświadczanie! Zajęcia trwają 90 min i jesteśmy przekonani, że po każdym spotkaniu dzieci będą głodne kolejnych ciekawostek!

„Ważne jest, by nigdy nie przestać pytać” 

– Albert Einstein

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”41%” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#dedc6a” ]

Czas trwania zajęć: 90 min. 

Częstość: 1 spotkanie w miesiącu

Liczebność grup: 4 – 12 osób

Cena zajęć:  I rata 65 zł, kolejne 35 zł

[/dropshadowbox][dropshadowbox align=”left” effect=”lifted-both” width=”56%” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#c2ed5c” ]Jesteś zainteresowany darmową lekcją próbną? [wpforms id=”3090″][/dropshadowbox]

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz