Teddy Eddie – angielski dla dzieci

angielski dla dzieci Żyrardów

Poznajcie misia o imieniu EDDIE!

Jest wesoły i niezwykle pomysłowy. Codziennie zagląda do swojej kolorowej, pełnej skarbów skarpety, by znaleźć w niej coś, co rozbawi i pomoże maluchom w nauce.

teTeddyCover_colorMatchangielski dla dzieci Żyrardów

 

 

 

ELTons nominated!

Program Teddy Eddie został nominowany do międzynarodowej nagrody ELTons 2014 za innowację w dziedzinie nauczania języka angielskiego!

poziomy teddy eddie angielski dla dzieci

Teddy Eddie MINI:

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”33%” height=”” background_color=”#e69749″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

 • poziom początkujący
 • wiek: 2 – 3 lata
 • zajęcia: 1 – 2 razy w tygodniu po 35 minut
 • grupy: do 8 osób
 • na zajęcia zapraszamy rodziców
 • cena: I rata 110 zł, kolejne 75 zł

[/dropshadowbox]

Dziecko nauczy się reagować na angielskie polecenia i pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym.

Zestaw kursanta zawiera: podręcznik z poradnikiem dla rodziców, CD, dostęp do placu zabaw online, teczkę.

Teddy Eddie PLAY 

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”33%” height=”” background_color=”#a0dd15″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek: 3 – 4 lata
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 35 minut
 • grupy: do 10 osób
 • cena: I rata 220 zł, kolejne 135 zł

[/dropshadowbox]

Dziecko nauczy się piosenek i wierszyków, pozna ponad 100 słów, każde w zdaniu. Zacznie odpowiadać na pytania zadane w języku obcym, a z pomocą lektora opowie swoją pierwszą bajeczkę po angielsku.

Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, poradnik dla rodziców, CD, dostęp do placu zabaw online, zestaw naklejek, teczkę z rączką, odznakę – upominek na zakończenie kursu.

Teddy Eddie STRANDARD:

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”33%” height=”” background_color=”#f1ec2e” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek:  4 – 5 lat
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 35 minut
 • grupy: do 10 osób
 • cena: I rata 220 zł, kolejne 135 zł

[/dropshadowbox]

teddy eddie standardDziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać  w gry wymagające użycia języka obcego. Pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, poradnik dla rodziców, CD, multiROM deDOMO, dostęp do placu zabaw online, sekretną książeczkę, teczkę z rączką, koronę – upominek na zakończenie kursu.

Teddy Eddie ABC:

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”33%” height=”” background_color=”#69bdf4″ border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek:  5 – 6 lat
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
 • grupy: do 10 osób
 • cena: I rata 220 zł, kolejne 145 zł

[/dropshadowbox]

angielski dla dzieciDziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i rozmawiać podczas lekcji po angielsku. Rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, poradnik dla rodziców, CD, multiROM deDOMO, dostęp do placu zabaw online, sekretną książeczkę, teczkę z rączką, koronę – upominek na zakończenie kursu

Teddy Eddie SCHOOL: 

[dropshadowbox align=”right” effect=”lifted-both” width=”33%” height=”” background_color=”#d83f1f” border_width=”1″ border_color=”#dddddd” ]

 • poziomy: początkujący, kontynuujący
 • wiek:  6 – 7 lat, 1 klasa
 • zajęcia: 2 razy w tygodniu po 45 minut
 • grupy: do 10 osób
 • cena: I rata 220 zł, kolejne 145 zł

[/dropshadowbox]

Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst.

Zestaw kursanta zawiera: podręcznik, zeszyt ćwiczeń, poradnik dla rodziców, CD, multiROM deDOMO, dostęp do placu zabaw online, sekretną książeczkę, teczkę z rączką.

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Bardzo ważnym aspektem metody Teddy Eddie jest stały kontakt lektora z rodzicami, którzy mogą liczyć na: lekcje otwarte, bieżące informacje po każdych zajęciach na temat przerabianego materiału, cotygodniowe maile z podsumowaniem uczonych elementów i propozycjami powtórek z dzieckiem w domu oraz pisemne raporty o postępach dziecka (co semestr).

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, kod dostępu do Placu Zabaw, czyli bogactwa gier i zabaw online, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO. A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.

„Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dzięki Teddy Eddie dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników. Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w obcym języku, co poprawia jego zdolności kojarzenia.”

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami metody dostępnymi na stronie www.teddyeddie.pl

[dropshadowbox align=”center” effect=”lifted-both” width=”80%” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”1″ border_color=”#c2ed5c” ]Jesteś zainteresowany darmową lekcją próbną? [wpforms id=”2804″][/dropshadowbox]

dzieci na zajęciach angielskiego

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapiszZapiszZapisz

ZapiszZapisz